• Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy Yolu Cd. Latilokum Sk. Ortaklar Apt. No: 15 Kat: 1 Daire: 5 Şişli / İSTANBUL
  • Email: info@owlguvenlik.com.tr
Bize Ulaşın +90 212 213 13 66
info@owlguvenlik.com.tr Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy Yolu Cd. Latilokum Sk. Ortaklar Apt. No: 15 Kat: 1 Daire: 5 Şişli / İSTANBUL

Mağaza Güvenliği

Mağaza Güvenliği

Mağaza Güvenliği

Mağaza güvenliği, müşterilerin ve personellerin mağazalarda rahat ve huzurlu bir şekilde hareket edebilmesi için verilen bir güvenlik hizmetidir. OWL Özel Güvenlik olarak mağaza güvenlik hizmetimizle en doğru güvenlik eğitimlerini vermekteyiz. Böylelikle mağaza içerisinde bulunan tüm insanlar ve mağaza ekipmanları korunur hâle gelir. Ayrıca mağaza ziyaretleri gerçekleştiren müşteriler de alışverişlerini huzurla yapma imkânı bulurlar. Güvenlik, her mağazada taviz verilmemesi gereken bir konudur.

Mağaza ve mağazadaki insanların güvenliği için tehdit oluşturabilecek bazı durumlar bulunur. Bu durumlara karşı sürekli hazırlıklı olunması gerekir. Mağaza içerisinde ve çevresinde meydana gelen her türlü olumsuzluğun önceden seçilmesi için bu doğrultuda eğitim verilmektedir. Bu noktada tecrübe ve uzman eğitmenlerimiz her zaman hazırdır. Belli bir birikime sahip eğitmenlerimiz işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. OWL Özel Güvenlik olarak bu konuda en iyi hizmetleri vermekteyiz.

Mağazalardaki Güvenlik Hizmetleri Neden Önemlidir?

Bireysel veya zincir mağazaların önemli ihtiyaçlarının başında mağaza güvenliği gelmektedir. Sağlanacak tedbirlerle olası can ve mal kayıplarının önüne geçilir. Bunun için bazı fiziksel ve teknolojik yatırımlar önem taşır.

Mağaza Güvenliği Hizmetimizin Kapsamları

  • Bulunulan mağaza sektörü ile ilgili detaylı risk analizleri yapılır. Bu doğrultuda eğitim verilir.
  • Kontrol dışında meydana gelen maliyetlerin tespitleri kontrol edilir.
  • Müşteri tüketimlerindeki alışkanlıkların analizi yapılır.
  • Gözle görülmeyen kayıpların önüne geçilmesi için çalışmalar başlatılır.
  • Müşterilerin talepleri göz önüne alınarak davranışlar ve alışkanlıklar belirlenir.
  • Gerçekleşen satışlarda mağaza personelinin katkılarının denetlemesi yapılır.
  • Mağaza çalışanları için performans değerlendirmelerinde veriler temin edilir.
  • Mevcut duruma bağlı olarak ortamla ilgili tüm güvenlik tedbirlerinin analizleri yapılır.
  • Mağazanın kontrolü, ölçümü, denetimleri sağlanır. Bunlara katkı sunulması için bir veri tabanı oluşturulur.

Tüm bu kontroller, mağaza güvenliği için oluşturulmuş güvenlik hizmetleri kapsamındadır. Mağaza içinin ve dışının güvenliğinin sağlanması, bu kontrollerle belirlenir.

Neden OWL Özel Güvenlik?

Mağaza güvenliği eğitimi, bilgi ve birikim gerektiren bir eğitimdir. Bu sebeple hizmet alınacak güvenlik şirketinin başarı sağlamış olması gerekir. OWL Özel Güvenlik olarak verdiğimiz tüm eğitimler, uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. Sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanız gereken tüm kaynaklar sizlere verilmektedir. Hem teorik hem de pratik olarak verilen eğitimlerimizle hizmetinizdeyiz. Eğitim sonrasında mağaza güvenliği ve gerekli teorik ve pratik bilgiler konusunda uzmanlaşmış olursunuz. Dolayısıyla müşterilerimiz için en kalite hizmeti sunmak adına kalite ve güvenle çalışmalarımıza devam ediyoruz.